Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

 1. Nieszpory, dziś o godz. 17.40.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy X Tydzień Biblijny pod hasłem „ Weźmijcie Ducha Świętego”. Niech to będzie czas naszej osobistej refleksji nad tajemnicą Bożego słowa.
 3. W najbliższą sobotę w Seminarium Duchownym w Łowiczu, odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji powołań. Początek spotkania o godz. 19.00. Zachęcam szczególnie młodzież naszej parafii by wzięła udział w tym czuwaniu.
 4. 28 kwietnia, przypada setna rocznica święceń kapłańskich św. Maksymiliana Kolbe. W tym dniu zostanie zorganizowana pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa w ramach ogólnopolskiej pielgrzymki Apostolatu „Margaretka” i osób modlących się za kapłanów. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 5. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 19.00, rozpoczniemy nowennową modlitwę różańcową przed 600-leciem naszej parafii. Różaniec będzie odmawiany w soboty przy figurze Matki Bożej na placu przy kościele, całym sercem zapraszam do udziału w tej modlitwie.
 6. 15 i 16 czerwca (piątek i sobota), zostanie zorganizowane spotkanie ewangelizacyjne dla dorosłych, tzw. „Kurs Filipa”. Chętnych do wzięcia udziału w tym spotkaniu proszę o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 203,10. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 8. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2018
  Kwiecień
  Intencja ogólna: Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.