Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna- 22 kwietnia 2018 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna- 22 kwietnia 2018 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 2. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 11.00 w kaplicy, zostaną nałożone komże kandydatom na nowych ministrantów.
 3. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30. Różaniec o godz. 17.30.
 4. 28 kwietnia, przypada setna rocznica święceń kapłańskich św. Maksymiliana Kolbe. W tym dniu zostanie zorganizowana pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa w ramach ogólnopolskiej pielgrzymki Apostolatu „Margaretka” i osób modlących się za kapłanów. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 8.30.
 5. W najbliższą sobotę, 28 kwietnia o godz. 19.00, rozpoczniemy nowennową modlitwę różańcową przed 600-leciem naszej parafii. Różaniec będzie odmawiany w soboty przy figurze Matki Bożej na placu przy kościele, całym sercem zapraszam do udziału w tej modlitwie.
 6. Proszę o odnowienie krzyży i kapliczek znajdujących się na terenie naszej parafii. Krzyże i kapliczki zostaną sfotografowane a zdjęcia będą umieszczone w okolicznościowym albumie, który chcemy wydać z okazji 600-lecia naszej parafii.
 7. 1-go maja o godz. 19.00, zostanie odprawiona na Placu Wolności Msza św. połączona z nabożeństwem majowym i poświęceniem nowego Krzyża i kapliczki Matki Bożej.
 8. 15 i 16 czerwca (piątek i sobota), zostanie zorganizowane spotkanie ewangelizacyjne dla dorosłych, tzw. „Kurs Filipa”. Chętnych do wzięcia udziału w tym spotkaniu proszę o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
 9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi świętej w dniach 16-26 lipiec 2018r.
 10. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2018
  Kwiecień
  Intencja ogólna: Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.