Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

 1. Dziś o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy I, dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Pawła natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest komplet ksiąg liturgicznych do kaplicy. Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy II, w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
 2. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 3. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Wola Popowa Górna, jutro o godz. 19.00
  • Wola Popowa Dolna, we wtorek o godz. 19.00
  • Sokołówek, w środę o godz. 19.15.
 4. 14 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 363 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę, w sobotę 19 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych.
 5. 15 i 16 czerwca (piątek i sobota), zostanie zorganizowane spotkanie ewangelizacyjne dla dorosłych, tzw. „Kurs Filipa”. Chętnych do wzięcia udziału w tym spotkaniu proszę o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
 6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne