Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 r.

Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 r.

  1. Dziś o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy II, dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Pawła natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest komplet ksiąg liturgicznych do kościoła. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
  2. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Dziś o godz. 17.30, Nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Ducha św.
  4. Jutro po Mszy św. o godz. 6.00, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 363 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Będziemy modlić się w intencjach naszej rodziny parafialnej, a parafian proszę o modlitwę za pielgrzymów. Wyjazd pielgrzymki autokarowej na powitanie pielgrzymów pieszych, w sobotę o godz. 7.30.
  5. We wtorek, po wieczornej Mszy św., spotkanie Wspólnoty Matki Bożej Bolesnej.
  6. Ze względu na prace prowadzone przy remoncie elewacji kościoła, poranne Msze św. w tygodniu będą odprawiane w kaplicy.
  7. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca Okres wielkanocny i czas spowiedzi i komunii wielkanocnej.
  8. 15 i 16 czerwca (piątek i sobota), zostanie zorganizowane spotkanie ewangelizacyjne dla dorosłych, tzw. „Kurs Filipa”. Chętnych do wzięcia udziału w tym spotkaniu proszę o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
  9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.