Ogłoszenia – IX Niedziela zwykła – 3 czerwca 2018 r.

Ogłoszenia – IX Niedziela zwykła – 3 czerwca 2018 r.

  1. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  2. Spotkanie Wspólnoty Matki Bożej Bolesnej, we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
  4. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
  5. Spotkanie Rady duszpasterskiej, we wtorek o godz. 19.00.
  6. Spotkanie pielgrzymów udających się do Ziemi św., odbędzie się w poniedziałek, 11 czerwca, o godz. 19.00.
  7. 15 i 16 czerwca (piątek i sobota), zostanie zorganizowane spotkanie ewangelizacyjne dla dorosłych, tzw. „Kurs Filipa”.
  8. W sobotę, 30 czerwca o godz. 18.00, będziemy uroczyście dziękować Panu Bogu i ludziom za 600 lat istnienia naszej parafii.
  9. W niedzielę 01 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Całym sercem proszę o pomoc w pokryciu kosztów rozpoczętej inwestycji.