Ogłoszenia – XIII Niedziela zwykła – 1 lipca 2018

Ogłoszenia – XIII Niedziela zwykła – 1 lipca 2018

 1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania;
 2. Przeżywamy nasze dziękczynienie Panu Bogu i ludziom za 600 lat istnienia naszej parafii. Dziś – dzień dziękczynienia za rodzinę, Mszy św. dziękczynnej o godz. 19.00, będzie przewodniczył Ks. Bp Józef Zawitkowski.
 3. W dniu dzisiejszym organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada jest połączona z zabawą fantową, która rozpocznie się o godz. 8.00 w sali katechetycznej; od godz. 10.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, komu czas i siły pozwalają, zapraszam do pomocy. Środki pozyskane podczas trwania Biesiady, zostaną przeznaczone na działalność duszpasterską w naszej parafii.
  Program Biesiady będzie następujący:

  • 8.00 – 19.00 – zabawa fantowa
  • 16.00 – 19.00 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
  • 19.00 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
  • 20.00 – 22.00 – wspólna zabawa

  Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się z innymi. Mieszkańcom Budzynia dziękuję za ofiarę w wys. 355 zł.

 4. Komenda Hufca ZHP Żychlin informuje, że trwa nabór na obóz harcerski w dn. od 30 lipca do 12 sierpnia. Szczegółowe informacje na biesiadzie przy stoisku harcerskim.
 5. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 6. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca;
  • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 16.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30.
 7. W sobotę rozpoczniemy pielgrzymkę do Fatimy. O godz. 13.00, zostanie odprawiona Msza św., po której nastąpi wyjazd na lotnisko w Warszawie.
 8. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
 9. Msze św. niedzielne przez czas wakacji będą odprawiane w kościele, Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w kaplicy.
 10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Msze św. niedzielne przez czas wakacji, będą odprawiane tylko w kościele.
 12. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust Matki Bożej Szkaplerznej w dniu 14 lipca. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 13. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
 14. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 12.00, przekazanie Obrazu Nawiedzenia Matki Bożej mieszkańcom ul. Jagiełły. Nawiedzenie rozpocznie się od strony Bedlna.