Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 8 lipca 2018 r.

Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 8 lipca 2018 r.

  1. Nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 17.20, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszej parafialnej biesiady oraz tym, którzy zechcieli wziąć w niej udział. W sposób szczególny dziękuję młodzieży, Radzie duszpasterskiej, Kołom Żywego Różańca, strażakom, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim darczyńcom składam wielkie Bóg zapłać.
  3. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 12.00, przekazanie Obrazu Nawiedzenia Matki Bożej mieszkańcom ul. Jagiełły. Nawiedzenie rozpocznie się od strony Bedlna.
  4. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
  5. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust Matki Bożej Szkaplerznej w dniu 14 lipca. Wyjazd pielgrzymki, w najbliższą sobotę o godz. 7.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  7. W poniedziałek, 16 lipca 2018 r., udamy się z dziękczynną pielgrzymką do Ziemi św. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 9.00.
  8. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.