Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 16 września 2018 r.

Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 16 września 2018 r.

  1. Gościmy dziś w naszej parafii, przedstawiciela Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny z Górki Klasztornej, który posługuje, jako Duszpasterz Apostolstwa Matki Bożej Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, wraz z rodzicami, odbędzie się dziś podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kaplicy.
  3. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.30. Nieszpory, o godz. 17.40.
  4. We wtorek, Wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Podczas Mszy św. o godz. 18.00, modlitwą ogarniemy dzieci i młodzież, a po zakończeniu Mszy św. wieczornej ognisko integracyjne.
  5. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  6. Spotkanie Grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, odbędzie się w przyszłą niedzielę, po wieczornej Mszy św. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali lub będą pielgrzymować.
  7. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie zostały wznowione spotkania poszczególnych grup parafialnych. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  8. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 29 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w pierwszą niedzielę października.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 165 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.