Ogłoszenia – XXVI – Niedziela zwykła – 30 września 2018 r.

1. Różaniec w int. Misji, dziś o godz. 17.30.
  2. Jutro rozpoczniemy miesiąc poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym na najładniejszy, wykonany dowolną techniką różaniec. Prace można składać do 20 października.
  3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 16.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Zakończyło się nawiedzenie rodzin przez Matkę Bożą w Jej jasnogórskim wizerunku, mieszkających przy ul. Jagiełły. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 dziękczynna Msza św., po której Obraz zostanie przekazany mieszkańcom Pasieki. Mieszkańcom ul. Jagiełły składam serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę w wys. 400 zł.
  5. Dziękuję za ofiary indywidualne złożone na remont elewacji kościoła w wys. 2 150 zł.
  6. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w przyszłą niedzielę o godz. 8.00, w sali spotkań przy kaplicy.
  7. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  9. Papieskie intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2018
    Październik
    Intencja ogólna: Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu.