Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 7 października 2018 r.

Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 7 października 2018 r.

  1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy świętej modlitwa o powołania; różaniec rodziców za dzieci o godz. 17.15.
  2. Zakończyło się nawiedzenie rodzin przez Matkę Bożą w Jej jasnogórskim wizerunku, mieszkających przy ul. Jagiełły. Dziś o godz. 12.00 dziękczynna Msza św., po której Obraz zostanie przekazany mieszkańcom Pasieki.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 16.00, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  4. Trwamy na modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.15, a w niedziele od przyszłego tygodnia o godz. 17.00. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym na najładniejszy, wykonany dowolną techniką różaniec. Prace można składać do 20 października. Od przyszłej niedzieli podczas niedzielnych nabożeństw różańcowych będziemy przygotowywać się do obchodów setnej rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości.
  5. Spotkanie Wspólnoty Matki Bożej Bolesnej, w piątek po wieczornej Mszy św.
  6. Dziś rozpoczynają się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w sali spotkań przy kaplicy o godz. 8.00.
  7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.