Ogłoszenia -XXXI Niedziela zwykła – 4 listopada 2018 r.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.00, różaniec za zmarłych.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 16.00.
  3. W najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy czuwanie różańcowe w intencji Ojczyzny, które zakończymy o godz. 21.00.
  4. W przyszłą niedzielę, Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 18.00. Zachęcam do udekorowania naszych domów i mieszkań flagami narodowymi.
  5. Podczas Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, o godz. 17.00, odmawiamy różaniec za zmarłych.
  6. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.