Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 11 listopada 2018 r.

1. Dziś, Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 18.00. Msza św. będzie poprzedzona Marszem Niepodległości, który rozpocznie się o godz. 17.00 przy Domu Kultury. Dziękuję wszystkim, którzy udekorowali swoje domy i mieszkania flagami narodowymi.
  2. Zakończyło się nawiedzenie rodzin Pasieki przez Matkę Bożą w Jej jasnogórskim wizerunku. Dziś o godz. 12.00 dziękczynna Msza św., dziękuję jednocześnie za złożoną ofiarę w wys. 460 zł. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00, Obraz zostanie przekazany mieszkańcom ul. Kasztanowej.
  3. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., nasz parafianin Leszek Łopata będzie promował książkę, która opowiada o jego wyprawach rowerowych.
  4. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne.

Papieskie intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2018

Intencja ogólna: Aby język serca i dialogu przeważał zawsze nad językiem oręża.