Ogłoszenia – IV Niedziela adwentu – 23 grudnia 2018 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela adwentu – 23 grudnia 2018 r.

 1. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się dziś o godz. 15.00 w Sali spotkań pod kaplicą. Całym sercem na to spotkanie zapraszam i jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania dzisiejszego spotkania.
 2. Różaniec, dziś o godz. 17.30.
 3. Dziękuję Radnym naszej parafii za rozniesienie opłatka na stół wigilijny. Dziękuję za życzliwość, z jaką spotykali się w rodzinach i za ofiary złożone przy tej okazji w wys. 20 082,33. Opłatek można również nabyć w zakrystii.
 4. Dziękuję za wzięcie udziału w akcji świątecznej „Paczka dla dziecka”.
 5. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia, Msze św. tylko rano. O godz. 6.00, zostaną odprawione ostatnie roraty, po których zabierzemy betlejemskie światło pokoju do naszych domów. Msza św. w nocy zwana pasterką, o godz. 24.00. Przypominam, że zachowujemy postny charakter Wieczerzy wigilijnej.
 6. We wtorek, Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
 7. W środę, Święto św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego.
 8. W drugi dzień Świąt, po Mszy św. o godz. 12.00, Obraz Matki Bożej zostanie przekazany mieszkańcom ul. Dobrzelińskiej i przyległym.
 9. Po każdej Mszy św. ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny i ozdoby świąteczne. Zebrane ofiary zasilą fundusz ministrancki.
 10. W przyszłym roku przypada 40 rocznica pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej Ojczyzny. Organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dn. 29.04-7.05.2019 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 11. Dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
 12. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i świece na stół wigilijny.
 13. W czwartek, rozpoczniemy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii by zanieść dar Bożego błogosławieństwa.