Ogłoszenia – IV Niedziela zwykła – 3 lutego 2019 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 12.00, dziękczynna Msza św. w int. mieszkańców ul. Dobrzelińskiej, Małej, Dobrej, Dolnej, Śląskiej, Cichej i Krótkiej po nawiedzeniu Matki Bożej w Jej jasnogórskim wizerunku. Po tej Mszy św., Obraz zostanie przekazany mieszkańcom ul. Pomorskiej;
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 16.00;
  3. Różaniec rodziców za dzieci o godz. 17.30.
  4. Zapisy na dziękczynną pielgrzymkę do Włoch w dniach 29.04 – 7.05.2019 r. są prowadzone w kancelarii parafialnej. Proszę wszystkich zapisanych o uzupełnienie danych podając dokładny adres i datę urodzenia. Spotkanie pielgrzymów odbędzie się 06 lutego o godz. 19.00. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.