Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – 12 maja 2019 r.

1. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
    • Wola Popowa Górna, jutro o godz. 19.00
    • Budzyń, we wtorek o godz. 19.00
    • Buszkówek, w piątek o godz. 19.00.
  3. W przyszłą niedziele o godz. 10.30, będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św. rodzicom i gościom dzieci pierwszokomunijnych. Msza św. z godz. 12.00 będzie przesunięta na godz. 12.15.
  4. 03 czerwca, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 364 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 08 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
  5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.