Ogłoszenia – V Niedziela wielkanocna – 19 maja 2019 r.

Ogłoszenia – V Niedziela wielkanocna – 19 maja 2019 r.

 1. Dziś o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Pawła natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest mikrofon wraz z pulpitem, który będzie używany w liturgii. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 2. Rocznica Pierwszej Komunii św., w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
 3. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Sokołówek, w środę o godz. 19.00
  • Dobrzelin, w czwartek o godz. 19.00
  • Żabików, w piątek o godz. 19.00.
 4. Dziś o godz. 12.15, dziękczynna Msza św. w int. mieszkańców Żabikowa, po nawiedzeniu Matki Bożej w Jej jasnogórskim wizerunku. Mieszkańcom Żabikowa dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 990 zł. Obraz Matki Bożej, zostanie dziś przekazany mieszkańcom Rakowa.
 5. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w środę o godz. 20.00.
 6. 03 czerwca, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 364 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 08 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 685,60. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
 8. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.