Ogłoszenia – VII Niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019 r.

Ogłoszenia – VII Niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019 r.

  1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca; spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
  3. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego jest łączona z nabożeństwem czerwcowym, odprawianym w dni powszednie, po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godz. 17.40.
  4. Jutro, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, po Mszy św. o godz. 6.00, wyruszy 364 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymów polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Wyjazd pielgrzymki autokarowej na powitanie pielgrzymów pieszych, w sobotę o godz. 7.30.
  5. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca Okres wielkanocny i czas spowiedzi i komunii wielkanocnej.
  6. W niedzielę 30 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.