Ogłoszenia – XIII Niedziela zwykła – 30 czerwca 2019 r.

1. W dniu dzisiejszym organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada jest połączona z zabawą fantową, która rozpocznie się o godz. 8.00 w sali katechetycznej; od godz. 10.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, komu czas i siły pozwalają, zapraszam do pomocy. Środki pozyskane podczas trwania Biesiady, zostaną przeznaczone na działalność duszpasterską w naszej parafii.
    Program niedzielnej Biesiady będzie następujący:

• 08:00 – 18.45 – zabawa fantowa
    • 16:00 – 19.00 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
    • 19:00 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
    • 20:00 – 22.00 – wspólna zabawa

Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się z innymi. Mieszkańcom Budzynia i Woli Popowej, dziękuję za ofiarę na ten cel w wys. 412 zł.

2. Władza diecezjalna, z dniem 26 czerwca, mianowała wikariuszami naszej parafii: Ks. Piotra Skibniewskiego, Ks. Dariusza Szeląga i Ks. Tomasza Wodnickiego. Nowych kapłanów serdecznie witam pośród nas i polecam wdzięcznej modlitwie całej wspólnoty parafialnej, życzę obfitości Bożych łask tak potrzebnych w codziennej pracy duszpasterskiej.
  3. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartekMsza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 18.00. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00.
  5. Msze św. niedzielne przez czas wakacji, będą odprawiane tylko w kościele.
  6. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia.
  7. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.