Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

  1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30, Różaniec rodziców za dzieci.
  2. Zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Pielgrzymi Grupy Cytrynowej, wyruszą na pątniczy szlak z naszego kościoła, jutro, po Mszy św. o godz. 7.00. Uczestników pielgrzymki polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  4. Zmarła mama ks. Tomasza, której pogrzeb odbędzie się jutro, w Białej Rawskiej, o godz. 14.00. Wyjazd na uroczystości pogrzebowe, jutro o godz. 12.00 sprzed kościoła. Zapisy na wyjazd w zakrystii, po każdej Mszy św. Za zmarłą mamę ks. Tomasza, będziemy się modlić w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00. Zmarłą Hannę polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  5. Całym sercem dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  7. Dziękczynienie za zebrane plony odbędzie się 01 września.
  8. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2020 r. i albumy, upamiętniające 20 rocznicę pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej diecezji.
  9. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.