Ogłoszenia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 5 stycznia 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania. Różaniec rodziców za dzieci o godz. 17.30.
  2. Jutro, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Podczas Mszy św. o godz. 12.00, będziemy gościć w naszym kościele, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ze Szczawina Kościelnego.
  3. Spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca, Wspólnoty M. B. Bolesnej, Asysty i Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się jutro, 06 stycznia, o godz. 16.00.
  4. Matka Boża, w znaku jasnogórskiego Obrazu, kończy nawiedzanie mieszkańców Orątek Dolnych i Buszkowa Dolnego. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona 12 stycznia o godz. 12.00. Od przyszłej niedzieli Matka Boża będzie nawiedzać Orątki Górne i Buszków Górny.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się w przyszłą niedzielę, o godz. 16.00.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.