Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 2020 r.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 17.00 (w kaplicy dla dzieci i młodzieży a w kościele dla dorosłych)
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną – w niedziele o godz. 17.15.
  2. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy 29 marca, w piątą niedzielę Wielkiego postu.
  3. Przypominam, że trwają konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedziele o godz. 8.00, w sali spotkań przy kaplicy.
  4. Matka Boża, w znaku jasnogórskiego Obrazu, zakończyła nawiedzanie mieszkańców Rakowca. Dziękuję za ofiarę złożoną na cele parafialne w wys. 820 zł. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00. Od dziś Matka Boża będzie nawiedzać mieszkańców Woli Popowej Górnej.
  5. Spotkanie Apostolstwa M. B. Bolesnej odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  7. Zapisy na pielgrzymkę do Prudnika i Kotliny Kłodzkiej w dniach 18-20.06.2020r. są prowadzone w kancelarii parafialnej. Zapisanych proszę o wpłacenie zaliczki w wys. 150 zł.
  8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  9. Intencje papieskie:
    Marzec ewangelizacyjna:
    Za Kościół w Chinach, aby zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.