Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkiego Postu – 5 kwietnia 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; Gorzkie Żale, o godz. 17.15.
  2. Do środy włącznie, przeżywamy codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 21.00; o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 20.30 Różaniec i o 21.00 Apel Jasnogórski. Dziękuję wszystkim, którzy trwają na modlitwie w domach i przed Najświętszym Sakramentem. Podczas adoracji będzie możliwość korzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień. Liturgia Triduum Paschalnego będzie miała następujący przebieg:
    • Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00
    • Wielki Piątek – dzień Męki i Śmierci Pana Jezusa. Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża o godz. 19.00; spowiedź od godz. 9.00 do 18.00.
    • Wielka Sobota – dzień bez Eucharystii. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 20.00. Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny od godz. 9.00 do 17.00. Spowiedź w kościele od godz. 9.00 do 17.00.
    • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Procesja rezurekcyjna o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego.
  4. Przypominam o ograniczeniach, co do udziału wiernych w nabożeństwach.
  5. W Wielki Piątek, o godz. 15.00 rozpoczniemy Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:
    • Pasieka – 300 zł.
    • Zagroby i Kozanki – 240 zł.
    • Buszków Dolny – 330 zł.
    • Koło Żywego Różańca „Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi” – 205 zł.
    • Rodzinny Klub Abstynenta – 150 zł.
    • Budzyń i Wola Popowa przy Budzyniu – 500 zł.
    • Sokołówek – 280 zł.
    • Ofiary indywidualne – 220 zł.
  7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na rzecz parafii w wys. 3 820 zł.
  8. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
  9. Matka Boża, w znaku jasnogórskiego Obrazu, zakończyła nawiedzanie mieszkańców Woli Popowej Górnej. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00. Od dziś Matka Boża będzie nawiedzać mieszkańców Woli Popowej Dolnej.
  10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  11. Intencje papieskie – Kwiecień
    powszechna:
    Za osoby uzależnione, aby otrzymały pomoc i zostały otoczone opieką.