Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w świętym Triduum Paschalnym.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
  3. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, przez dni Oktawy wielkanocnej, po wieczornej Mszy św. a w piątek o godz. 15.00.
  5. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, za ofiary złożone na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:
    • Rakowiec – 315 zł
    • ofiary indywidualne – 120zł
  8. Ofiary składane dziś na tacę oraz na konto parafialne, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.