Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – 3 maja 2020 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – 3 maja 2020 r.

  1. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Nabożeństwa majowe, są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i uroczystości o godz. 17.40. W środy, nabożeństwo majowe będzie połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach
  3. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  4. Matka Boża, w znaku jasnogórskiego Obrazu, zakończyła nawiedzanie mieszkańców Woli Popowej Dolnej. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00; dziękuję za złożone ofiary na potrzeby parafii w wys. 1 270 zł. Od dziś Matka Boża będzie nawiedzać mieszkańców Grabia.
  5. Uroczystość Pierwszej Komunii św. została przesunięta na 20 i 27 września br.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne.
  7. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę o ustanie zarazy i o deszcz.
  8. Intencje papieskie – Maj; ewangelizacyjna:
    Za diakonów, aby wierni służbie Słowa i ubogim, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.