Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 31 maja 2020 r.

1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha św., kończymy Okres wielkanocny i jednocześnie czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; i 18.00.
  3. Msza św. przy Krzyżu w Chochołowie, jutro o godz. 19.30.
  4. Nabożeństwa czerwcowe, będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i uroczystości o godz. 17.40. Po nabożeństwie, w dni powszednie, będzie odmawiany różaniec.
  5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania, o godz. 18.00.
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 18.00. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30.
  6. Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, udzieli Ks. Bp Wojciech Osial, 13 czerwca br. o godz. 18.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, dziś o godz. 10.00 w kaplicy.
  7. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę o ustanie zarazy.
  8. Intencje papieskie –Maj –ewangelizacyjna:
    Za diakonów, aby wierni służbie Słowa iubogim, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.