Ogłoszenia – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 7 czerwca 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. W czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy z kościoła procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Procesję odprawimy wokół kościoła.
  3. W Oktawie Bożego Ciała, procesja eucharystyczna będzie połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  4. Nabożeństwa czerwcowe, są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i uroczystości o godz. 17.30. Po nabożeństwie, w dni powszednie, jest odmawiany różaniec.
  5. Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, udzieli Ks. Bp Wojciech Osial, 13 czerwca br. o godz. 18.00.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, w czwartek o godz. 15.30.
  7. Spowiedź przed bierzmowaniem, w piątek od godz. 15.30 do 20.00.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne.
  9. Całym sercem dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  10. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza i o deszcz dla ziemi.
  11. Intencje papieskie – Czerwiec – ewangelizacyjna:
    Za cierpiących, aby pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa, odnaleźli drogi życia.