Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 21 czerwca 2020 r.

Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 21 czerwca 2020 r.

 1. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Żeromskiego, domki jednorodzinne. Dziękczynna Msza św. dziś o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. Żeromskiego, zaczynając od bloku 15A.
 2. Po nabożeństwie czerwcowym, w dni powszednie, jest odmawiany różaniec.
 3. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
 4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 923,68. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
 5. W poniedziałek, 29 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zachęcam do udziału w procesji bielanki, ministrantów, lektorów i całą asystę. Całą rodzinę parafialną zachęcam byśmy wspólnie uczcili św. Patronów naszej parafii.
 6. W przeddzień odpustu, czyli w najbliższą niedzielę, o godz. 19.30, zostanie odprawiona na cmentarzu Msza św. za zmarłych parafian.
 7. Pielgrzymka do Prudnika i Kotliny Kłodzkiej, została przełożona na przyszły rok, w podobnym terminie. Wszystkim, którzy wpłacili zaliczkę, dokonamy jej zwrotu.
 8. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 9. Intencje papieskieCzerwiec – ewangelizacyjna:
  Za cierpiących, aby pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa, odnaleźli drogi życia.