Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 2 sierpnia 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30, Różaniec rodziców za dzieci.
  2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania, o godz. 18.00
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
  3. W czwartek, Święto Przemienienia Pańskiego.
  4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  5. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  7. Intencje papieskie – Sierpień
    powszechna: – Za wszystkie osoby, które pracują lub żyją dzięki morzu, w tym marynarzy, rybaków i ich rodziny.