Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 9 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 9 sierpnia 2020 r.

 1. Dziś o godz. 17.15, Nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymach podążających na Jasną Górę; w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św. czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w int. Pielgrzymów i całej naszej wspólnoty parafialnej przed odpustem św. Maksymiliana i Uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
 3. W piątek, Wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, patrona naszej kaplicy. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zapraszam do udziału w procesji całą asystę.
 4. W sobotę, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 6.30, wyruszy 168 piesza pielgrzymka do Suserza. O godz. 6.00 zaśpiewamy Godzinki. Podczas pielgrzymki będziemy prosić Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, o ustanie pandemii. Msza św. dla pielgrzymów z Żychlina w Sanktuarium w Suserzu o godz. 10.15. Ci, którzy wybiorą się pieszo do Suserza są zobowiązani do zabrania maseczki i płynu do dezynfekcji rąk. Udamy się do Suserza w małej grupie by wyprosić wszystkim potrzebne łaski. Pozostałych proszę by udali się do Suserza samochodami osobowymi.
 5. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
 6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 7. Dziękczynienie za zebrane plony odbędzie się 06 września, o godz. 12.00.
 8. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 9. Intencje papieskie – Sierpień
  powszechna:
  Za wszystkie osoby, które pracują lub żyją dzięki morzu, w tym marynarzy, rybaków i ich rodziny.