Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 16 sierpnia 2020 r.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.40.
  2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. Żeromskiego. Mieszkańcom, składam serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w wys. 260 zł. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 30 sierpnia o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul Wiejskiej.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 433 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  4. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  5. Dziękczynienie za zebrane plony odbędzie się 06 września, o godz. 12.00.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  7.  Intencje papieskie: Sierpień
    powszechna: Za wszystkie osoby, które pracują lub żyją dzięki morzu, w tym marynarzy, rybaków i ich rodziny.