Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 13 września 2020 r.

1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Jutro, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Podczas Mszy św. o godz. 18.00, w kościele, uroczysta adoracja Krzyża.
  3. W niedziele 20 i 27 września o godz. 12.00, będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św. rodzicom i gościom dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
  8. Przypominamy, że w kaplicy o godz. 11.15, jest odprawiana Msza św. z udziałem dzieci. Młodzież zapraszamy na godz. 10.30 do kościoła.
  9. Od pierwszej niedzieli października, rozpoczną się konferencje przedmałżeńskie.
  10. Intencje papieskie – Wrzesień
    Intencja modlitwy powszechnej – Szacunek dla zasobów planety
    Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.