Ogłoszenia – XXV Niedziela zwykła – 20 września 2020 r.

1.  Dziś o godz. 12.00, Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Tomasza natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować, składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii są świece ołtarzowe do kościoła. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
  2. Nieszpory, dziś o godz. 17.40.
  3. W przyszłą niedziele, 27 września o godz. 12.00, będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. grupy drugiej. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św. rodzicom i gościom dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Przypominam, że po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 368,80 gr. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
  8. Przypominamy, że w kaplicy o godz. 11.15, jest odprawiana Msza św. z udziałem dzieci. Młodzież zapraszamy na godz. 10.30 do kościoła.
  9. Od pierwszej niedzieli października, rozpoczną się konferencje przedmałżeńskie.
  10. Intencje papieskieWrzesień
    Intencja modlitwy powszechnej – Szacunek dla zasobów planety. Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.