Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 27 września 2020 r.

1. Dziś o godz. 12.00, Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Tomasza natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować, składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii są świece ołtarzowe do kaplicy. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
  2. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30. Różaniec, o godz. 17.30.
  3. W czwartek, rozpoczniemy miesiąc poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym.
  4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania, o godz. 18.00.
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 16.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 16.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy drugą część różańca, którą rozpoczniemy czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  5. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul Wiejskiej. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 04 października o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul Sannickiej.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
  8. Od przyszłej niedzieli, rozpoczną się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy o godz. 8.00.
  9. Intencja modlitwy powszechnej – Szacunek dla zasobów planety. Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.