Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 4 października 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.15, Różaniec rodziców za dzieci.
    2. Przypominamy, że Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele, codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym.
    3. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Wiejskiej. Mieszkańcom, składam serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w wys. 715 zł. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul Sannickiej.
    4. Dziś rozpoczynają się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w sali spotkań przy kaplicy o godz. 8.00.
    5. Przypominamy, że zostały wznowione spotkania grup parafialnych:
      • Ministranci i lektorzy – sobota godz. 9.30;
      • Bielanki – pierwsze soboty miesiąca godz.11.00
      • Schola – piątek godz. 16.00;
      • Grupa modlitewna dorosłych – poniedziałek po wieczornej Mszy św.
      • Chór – piątek po Mszy św. wieczornej
      • Krąg biblijny – czwartek po Mszy św. wieczornej
      • Koła Żywego Różańca – IV niedziele miesiąca godz. 16.30
      • Rycerstwo Niepokalanej – III niedziele miesiąca godz. 16.00
      • Oaza – sobota godz. 10.45.
      • Stowarzyszenie M.B. Bolesnej – drugi wtorek miesiąca po wieczornej Mszy św.
      • Akcja Katolicka – trzecie wtorki miesiąca po wieczornej Mszy św.
    6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. i ich rodziców, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.15 w kaplicy, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
    7. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XX Dzień Papieski”, pod hasłem „Totus Tuus ”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik św. Jana Pawła II.
    8. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 10 października. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 9.00.
    9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
    10. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
    11. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
    12. Intencja ewangelizacyjna: za misję świeckich w Kościele.
      Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.
      Intencja parafialna: o większe zaangażowanie parafian w życie wspólnot.