Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 11 października 2020 r.

1. Przeżywamy dziś XX Dzień Papieski”, pod hasłem „Totus Tuus ”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  2. Dziś o godz. 17.15, różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach a o godz. 18.00, Msza św. w ich intencji.
  3. Trwają konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedziele, w sali spotkań przy kaplicy o godz. 8.00.
  4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. i ich rodziców, odbędzie się dziś o godz. 11.15 w kaplicy, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  5. W środę, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich Pracowników Oświaty,
  6. W piątek, 42 rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
  7. VI Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia do Suserza odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 października. Uroczysta Msza św. w Suserzu o godz. 11.30.
  8. W przyszłą niedzielę, ogarniemy modlitwą wszystkich pracowników Służby Zdrowia.
  9. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 w kaplicy.
  10. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji. Dziękuję za ofiary indywidualne w wys. 550 zł.
  11. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  12. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
  13.  Październik 2020
    Intencja ewangelizacyjna: za misję świeckich w Kościele.
    Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.
    Intencja parafialna: o większe zaangażowanie parafian w życie wspólnot.