Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 18 października 2020 r.

1. Dziś ogarniamy modlitwą wszystkich pracowników Służby Zdrowia, o godz. 17.15, różaniec w ich intencji.
  2. Trwają konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedziele, w sali spotkań przy kaplicy o godz. 8.00.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się dziś o godz. 10.00 w kaplicy.
  4. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r. i znicze Caritas. Zachęcam, aby na grobach naszych bliskich pojawił się, choć jeden znicz Caritas.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 135,50 gr. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  8. Ofiary składane dziś do puszek, zostaną przeznaczone na potrzeby Misji.
  9. Dziś, podczas każdej Mszy św., dokonuje się liczenie wiernych.
  10. Październik 2020 – Intencja ewangelizacyjna: za misję świeckich w Kościele.
    Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.
    Intencja parafialna: o większe zaangażowanie parafian w życie wspólnot.