Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 8 listopada 2020 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15.
  2. W środę, Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Msza święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zachęcam do udekorowania naszych domów i mieszkań flagami narodowymi. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
  3. Również w środę, Uroczystość św. Wiktorii, patronki naszej diecezji.
  4. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Sannickiej. Mieszkańcom, składam serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w wys. 640 zł. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul Polowej i Wspólnej.
  5. Przypominamy, że przez cały miesiąc można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła, kaplicy lub cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca św. Należy być w stanie łaski uświęcającej i wolnym od przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  6. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
  8. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  9. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  10. Intencje papieskie Listopad 2020
    Intencja powszechna: Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia.