Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22 listopada 2020

1. Dzisiejszą Uroczystością kończymy Rok liturgiczny; za tydzień rozpoczniemy adwent; po Mszy św. o godz. 12.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny, który członkowie Rady duszpasterskiej zaniosą do rodzin naszej parafii. Opłatek będzie również do nabycia w zakrystii i kancelarii.
  3. Różaniec dziś o godz. 17.30.
  4. Przypominamy, że przez cały miesiąc można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła, kaplicy lub cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca św. Należy być w stanie łaski uświęcającej i wolnym od przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  5. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r.
  7. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.