Ogłoszenia – I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020 r.

Ogłoszenia – I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020 r.

 1. Rozpoczęliśmy adwent – czas pobożnego i radosnego oczekiwania na uroczysty obchód świąt Bożego Narodzenia, czas szczególnej refleksji nad Tajemnicą Wcielenia. Msze św. o Najświętszej Maryi Pannie w adwencie zwane roratami będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6.00. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w roratach. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać 17, 18 i 19 grudnia. Sprawę rekolekcji powierzam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
 2. Różaniec w intencji Misji, dziś o godz. 17.30.
 3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
  • czwartek– Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
  • piątek – spowiedź św. od godz. 6.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
  • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 6.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
 4. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Proszę o życzliwe przyjęcie tego poświęconego chleba wraz z życzeniami świątecznymi.
 5. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
 6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 7. Intencje papieskie
  Grudzień – ewangelizacyjna:
  Aby osobistą relację każdego człowieka zJezusem Chrystusem umacniały Słowo Boże i modlitwa.