Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2020 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15.
  2. Przeżywamy adwent – czas szczególnej refleksji nad Tajemnicą Wcielenia. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać 17, 18 i 19 grudnia (czwartek, piątek i sobota). Program rekolekcji będzie następujący:
    • Czwartek, piątek, sobota – spotkania rekolekcyjne dla dorosłych o godz. 6.00, 9.00, 11.00 i 18.00; dzieci i młodzież zapraszamy na godz. 16.00. W Skrzeszewach w piątek i sobotę o godz. 10.00 i 17.00.
  3. Spowiedź rekolekcyjna w piątek i sobotę
  4. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Polowej i Wspólnej. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w wys. 680 zł. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Blizińskiego.
  5. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Proszę o życzliwe przyjęcie tego poświęconego chleba wraz z życzeniami świątecznymi. Opłatek jest również do nabycia w zakrystii i kancelarii.
  6. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze na 2021r. i świece na stół wigilijny.
  8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji
  9. Intencje papieskie
    Grudzień: ewangelizacyjna:
    Aby osobistą relację każdego człowieka z Jezusem Chrystusem umacniały Słowo Boże i modlitwa.