Ogłoszenia – V Niedziela zwykła – 7 lutego 2021 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania. Różaniec rodziców za dzieci o godz. 17.30.
  2. W czwartek, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msze św. w intencji chorych połączone z sakramentem namaszczenia o godz. 9.00 i 18.00. Prosimy pomóc chorym w przybyciu na Mszę św.
  3. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Głowackiego. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ulicy 3-go Maja i Ściegiennego.
  4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  5. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  6. Odpowiadając na zaproszenie Rodzin naszej parafii, udajemy się z darem Bożego błogosławieństwa. Będzie to modlitwa w rodzinach i za