Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17.00.
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.
  2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00;  proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  3. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczniemy w pierwszą niedzielę marca o godz. 8.00, w Sali spotkań przy kaplicy.
  4. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  5. Odpowiadając na zaproszenie Rodzin naszej parafii, udajemy się z darem Bożego błogosławieństwa. Będzie to modlitwa w rodzinach i za rodziny. Całym sercem dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w rodzinach.