Ogłoszenia – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 30 maja 2021r

Ogłoszenia – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 30 maja 2021r

 1. Jutro, Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 2. Również jutro o godz. 19.00, Msza św. przy krzyżu na Buszkówku.
 3. W czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy z kościoła procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Procesję odprawimy wokół kościoła. Ołtarze będą przygotowywane w środę po wieczornej Mszy św. Chętnych proszę o pomoc w przygotowaniu ołtarzy.
 4. W Oktawie Bożego Ciała, procesja eucharystyczna będzie połączona z nabożeństwem czerwcowym.
 5. Nabożeństwa czerwcowe, będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 17.30. Po nabożeństwie, w dni powszednie, będzie odmawiany różaniec w int. powołań kapłańskich i zakonnych.
 6. Całym sercem dziękujemy Ks. Andrzejowi, który przeszedł do Domu Kapłana Seniora, za Jego kilkuletnią pracę w naszej parafii.
 7. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
  • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania, o godz. 18.00.
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 18.00. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
  • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, odbędzie się dziś o godz. 10.00 w kaplicy.
 9. Całym sercem dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 10. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę w int. całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla dotkniętych chorobą i cierpieniem.
 11. Intencje papieskie Czerwiec: ewangelizacyjna: Za młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa wspierani przez chrześcijańskie wspólnoty, aby wzrastali w miłości i byli wobec siebie nawzajem wielkoduszni, wierni i cierpliwi.