Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 13 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 13 czerwca 2021 r.

  1. Przypominamy, że po nabożeństwie czerwcowym, w dni powszednie, jest odmawiany różaniec w int. powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, odbędzie się dziś o godz. 10.00 w kaplicy.
  3. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców Al. Racławickich i ul. Kwiatowej. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś, o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców 1-go Maja, rozpoczynając od strony Pasieki. Dziękuję za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w wys. 170 zł.
  4. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne.
  5. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę w int. całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  6. Intencje papieskie Czerwiec ewangelizacyjna: Za młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa wspierani przez chrześcijańskie wspólnoty, aby wzrastali w miłości i byli wobec siebie nawzajem wielkoduszni, wierni i cierpliwi.