Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 18 lipca 2021 r.

Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 18 lipca 2021 r.

 1. Dziś o godz. 17.40 Nieszpory.
 2. Msze św. przez czas wakacji, są odprawiane tylko w kościele.
 3. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 4. W środy, po wieczornej Mszy św. jest odmawiany różaniec.
 5. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 12.00, będziemy modlić się za naszych rodziców, dziadków i osoby starsze. W tej samej intencji odmówimy różaniec o godz. 17.30.
 6. Również w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.
 7. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul.1-go Maja. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w niedzielę, 01 sierpnia, o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Łukasińskiego, domki jednorodzinne i blok, rozpoczynając od strony Woli Popowej.
 8. Planowana jest pielgrzymka do Prudnika i Kotliny Kłodzkiej w dniach 09 – 11.09.2021r. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Przy zapisach, proszę o wpłacanie zaliczki w wys. 150 zł. Koszt pielgrzymki to 550 zł. Zapisanych w ubiegłym roku, proszę o potwierdzenie udziału w pielgrzymce. Zapisy trwają do 25 lipca.
 9. Zachęcam do udziału w XXVI Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę, w dn. od 06 do 14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę, dokonują się drogą internetową.
 10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 110,70 oraz za ofiarę indywidualną w wys. 500 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
 12. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 13. Intencje papieskie: Lipiec – ogólna: Abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, ekonomicznych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji architektami dialogu i przyjaźni.