Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 25 lipca 2021 r.

Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 25 lipca 2021 r.

  1. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 12.00, będziemy modlić się za naszych rodziców, dziadków i osoby starsze. W tej samej intencji odmówimy różaniec o godz. 17.30. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.
  2. Msze św. przez czas wakacji, są odprawiane tylko w kościele.
  3. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  4. W środy, po wieczornej Mszy św. jest odmawiany różaniec.
  5. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul.1-go Maja. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, 01 sierpnia, o godz. 12.00  i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Łukasińskiego, domki jednorodzinne i blok, rozpoczynając od strony Woli Popowej.
  6. Planowana jest pielgrzymka do Prudnika i Kotliny Kłodzkiej w dniach 09 – 11.09.2021r. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Przy zapisach, proszę o wpłacanie zaliczki w wys. 150 zł. Koszt pielgrzymki to 550 zł. Zapisanych w ubiegłym roku, proszę o potwierdzenie udziału w pielgrzymce. Zapisy przedłużone do 01 sierpnia.
  7. Zachęcam do udziału w XXVI Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę, w dn. od 05 do 14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę, dokonują się drogą internetową.
  8. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  9. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  10. Intencje papieskie: Lipiec ogólna: Abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, ekonomicznych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji architektami dialogu i przyjaźni.