Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 15 sierpnia 2021 r.

1. Dziś, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 6.30, wyruszy 169 piesza pielgrzymka do Suserza. O godz. 6.00 zaśpiewamy Godzinki. Podczas pielgrzymki będziemy prosić Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, o ustanie pandemii. Msza św. dla pielgrzymów z Żychlina w Sanktuarium w Suserzu o godz. 10.15. Miejscowy przewoźnik wykona jeden kurs autokarem do Suserza. Wyjazd z Żychlina o godz. 9.30 i powrót z Suserza ok. godz. 12.15.
  2. Jutro o godz. 17.00, na cmentarzu parafialnym, odbędą się uroczyste obchody 101 Rrocznicy Bitwy Warszawskiej.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  4. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 585,20 oraz za ofiarę indywidualną w wys. 350 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne..
  6. Dziękczynienie za zebrane plony, odbędzie się 05 września. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
  7. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  8. Przypominamy o obowiązku wzięcia udziału w narodowym spisie ludności.
  9. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  10. Intencje papieskie: sierpień ewangelizacyjna:  Aby Kościół otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.