Ogłoszenia – XXI Niedziela zwykła – 22 sierpnia 2021 r.

1. Różaniec, dziś o godz. 17.30.
  2. W czwartek, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej,
    • Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00.
    • Zapisy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Wyjazd pielgrzymów o godz. 6.00.
  3. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  4. Dziękczynienie za zebrane plony, odbędzie się 05 września. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
  5. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  6. Od przyszłej niedzieli, Msze św. niedzielne, będą odprawiane w kościele i kaplicy.
  7. Przypominamy o obowiązku wzięcia udziału w narodowym spisie ludności.
  8. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  9. Intencje papieskie: sierpień – ewangelizacyjna:  Aby Kościół otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.