Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 5 września 2021 r.

1. Dziś:
    • niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania;
    • o godz. 12.15 dziękczynna Msza św. za zebrane plony.
    • o godz. 17.30 Różaniec rodziców za dzieci.
  2. W środę, 08 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziarna siewnego podczas Mszy św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. O godz. 19.00, spotkanie Rady duszpasterskiej.
  3. Po wakacyjnej przerwie, wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych:
    • Ministranci i lektorzy – sobota, godz. 10.00;
    • Bielanki – pierwsze soboty miesiąca, godz.11.00;
    • Oaza – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Schola – piątek, godz. 16.00;
    • Chór – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Rycerstwo Niepokalanej – III niedziele miesiąca, godz. 16.00;
    • Koła Żywego Różańca – IV niedziele miesiąca, godz. 16.30;
    • Grupa modlitewna dorosłych – wtorek, po Mszy św. wieczornej;
    • Akcja Katolicka – trzecie środy miesiąca, godz. 19.00.
    • Krąg biblijny – czwartek, po Mszy św. wieczornej;
    • Stowarzyszenie M.B. Bolesnej – pierwsze poniedziałki miesiąca, po wieczornej Mszy św.

Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.

4. W przyszłą niedzielę, 12 września, w Warszawie, Uroczystość Beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
  5. Przypominamy, że Msze św. niedzielne, są odprawiane w kościele i kaplicy. Dzieci zapraszamy na 11.15 do kaplicy a młodzież na 10.30 do kościoła.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego, odbędzie się w czwartek, 9 września, o godz.14.00. Zużyty sprzęt elektroniczny należy dostarczyć przed kościół i przekazać na samochód, który specjalnie po ten sprzęt przyjedzie. Używane rzeczy, są również przyjmowane i wydawane przez MOPS w Żychlinie. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Ofiary składane dziś do puszek, po każdej Mszy św., zostaną przeznaczone na pomoc dla Afganistanu.
  10. Przypominamy o obowiązku wzięcia udziału w narodowym spisie ludności.
  11. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  12. Intencje papieskie: Wrzesień ogólna: Abyśmy wszyscy odważnie wybierali prosty i zrównoważony ekologicznie styl życia, doceniając młodych ludzi, którzy się w to mądrze angażują.