Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 12 września 2021 r.

1. Dziś, w świątyni Opatrzności Bożej, Warszawie, Uroczystość Beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Dziękujemy Bogu za dar nowych błogosławionych.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  4. We wtorek, Święto podwyższenia Krzyża św. Uroczysta Msza św. z adoracją krzyża o godz. 18.00.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej, w środę o godz. 19.00.
  6. W sobotę, Wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Podczas Mszy św. o godz. 18.00, modlitwą ogarniemy dzieci i młodzież, a po zakończeniu Mszy św. ognisko integracyjne.
  7. W przyszłą niedzielę:
    • Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, o godz. 16.30;
    • Spotkanie Grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, po wieczornej Mszy św. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali lub będą pielgrzymować.
  8. Przeżywamy Rok św. Józefa. 25 września, zostanie zorganizowana pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
  9. XVII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 02 października.
  10. VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka”, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 9 października. Zapisy na pielgrzymki są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  11. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych:
    • Ministranci i lektorzy – sobota, godz. 10.00;
    • Bielanki – pierwsze soboty miesiąca, godz.11.00;
    • Oaza – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Schola – piątek, godz. 16.00;
    • Chór – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Rycerstwo Niepokalanej – III niedziele miesiąca, godz. 16.30;
    • Koła Żywego Różańca – IV niedziele miesiąca, godz. 16.30;
    • Grupa modlitewna dorosłych – wtorek, po Mszy św. wieczornej;
    • Akcja Katolicka – trzecie środy miesiąca, godz. 19.00.
    • Krąg biblijny – czwartek, po Mszy św. wieczornej;
    • Stowarzyszenie M.B. Bolesnej – drugie poniedziałki miesiąca, po Mszy św. wieczornej.
  12. Przypominamy, że Msze św. niedzielne, są odprawiane w kościele i kaplicy. Dzieci zapraszamy na 11.15 do kaplicy a młodzież na 10.30 do kościoła.
  13. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  14. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  15. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.